MS ve fotbale přineslo další rekord, zaznamenaný největší počet tweetů za sekundu

Tagy:  fotbal, mistrovství, mistrovstí ve fotbale, twitter, tweet, sociální sítě, facebook, rekord

Sociální síť Twitter je jedním z největších konkurentů známého Facebooku. I když Twitter odlišuje trochu jiný princip fungování, v podstatě jsou si obě sítě velice podobné. Twitter navíc zaregistroval rekord, největší počet oznámení (tweetů) za sekundu.

K tomu došlo po zápase mistrovského utkání mezi Dánskem a Japonskem, šlo o relativně dosti důležitý zápas, neboť se rozhodovalo o tom, kdo postoupí do osmifinále. Vliv na obrovský počet tweetů měl především výsledek, protože Japonsko vyhrálo 3:1 a zápas vyvrcholil téměř infarktovým závěrem, ve kterém padly dva góly. Je tak celkem logické, že lidé na tento výsledek nějak reagovali, spousta z nich i na Twitteru.

Podle průzkumu sítě bylo po zápase v nejvytíženějším čase odesíláno za sekundu do sítě 3 283 tweetů, Novým rekordom v počte pridaných Twitter statusov za sekundu je od štvrtka 3283 TPS, tweetov za sekundu. Utkání Japonska s Dánskem ale není prvním zápasem, ve kterém byl zaznamenán rekord, podobná sportovní událost, tentokrát ale basketbalový zápas Los Angels Lakers a týmu Roston Celtics vyburcoval diváky k počtu 3 085 tweetů za sekundu.

Zdroj: Onlykent.com

Novinka MS ve fotbale přineslo další rekord, zaznamenaný největší počet tweetů za sekundu byla publikován 28. června 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!