Nová služba WBI analytics - ochrání přes pirátským softwarem

Jestliže máte, třeba i menší firmičku a chcete mít jistotu, že vaše počítače jsou plně v pořádku a vše co na nich běží je legální, můžete využít nových služeb WBI Analytics. Obrovskou výhodou nové služby je to, že je naprosto zdarma.

Za vývojem WBI Analytics stojí společnost WBI Systems, zatím je celá služba hodnocena jak tuzemskými, tak zahraničními servery velice dobře. WBI Analytics ale zdaleka neplní jen roli pasivního programu, dokážete přes něj i vést evidenci, licencovat nebo jinak spravovat nainstalované programy. To je velice důležité, v případě, že se při kontrolách policií objeví nějaké problémy, například v podobě nelegálního softwaru, obvykle může firma očekávat vážné problémy. Řešení WBI Analytics může používat každá společnost, bez ohledu na svoji velikost, ať jde o malou firmičku s několika počítači, až po velké nadnárodní společnosti.

WBI Analytics

WBI Analytics

Velikou výhodou je, že celá služba je zdarma, navíc se dá pod jedním založeným účtem ovládat více evidencí současně – WBI Analytics se tak může stát vhodným pomocníkem například pro správce sítí.

Zdroj: Analytics.wbi.cz

Novinka Nová služba WBI analytics - ochrání přes pirátským softwarem byla publikován 29. června 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!