Kingston bude spolupracovat se společností BlockMaster, navíc se stal největší prodejcem DRAM pamětí z minulý rok

Hned dva důvody ke štěstí má vedení společnosti Kingston, která vyrábí především paměťový média. Kingston totiž uzavřel smlouvu o partnerství a výměně technologií s BlockMaster, což je firma, která se zabývá Společnost Kingston Digital uzavřela partnerskou smlouvu se společností BlockMaster což je firma, která se zabývá vývojem a prodejem zabezpečení pro paměti a jiný hardware.

Kingston tak měl vyslyšet volání svých zákazníků, kteří žádali lepší ochranu USB disků. Kingston měl mezi několik návrhů, s kým „jít do spolku“ BlockMaster se nakonec ukázal jako nejlepší varianta. BlockMaster vyvíjí především software SafeConsole, což je aplikace, která pomáhá vést a udržovat správu USB disků, například lze díky ní měnit hesla nebo zavádět autorizační postupy. Pro Kingston to znamená vylepšení svého programu DataTraveler Vault.

Logo společnosti Kingston

Logo společnosti Kingston

Druhou velice kladnou zprávou je výsledek průzkumu trhu společnosti iSuppli. Průzkum se věnoval výlučně výrobcům, DRAM pamětí. Kingston na nich dokázal vydělat 2,85 miliard dolarů, čímž si zajistil prakticky polovinu trhu s moduly. Celkové tržby se pak pohybují za hranicí čtyř miliard dolarů. Na druhém místě v průzkumu skončila firma A-Data a na třetím Ramaxel.

Zdroj: Tiskové zprávy

Novinka Kingston bude spolupracovat se společností BlockMaster, navíc se stal největší prodejcem DRAM pamětí z minulý rok byla publikován 4. června 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!