Kingston bude spolupracovat se společností BlockMaster, navíc se stal největší prodejcem DRAM pamětí z minulý rok

Tagy:  kingston, paměti, dram, prodej, blockmaster, bezpečnost, usb disk, výdělek, zisk, průzkum

Hned dva důvody ke štěstí má vedení společnosti Kingston, která vyrábí především paměťový média. Kingston totiž uzavřel smlouvu o partnerství a výměně technologií s BlockMaster, což je firma, která se zabývá Společnost Kingston Digital uzavřela partnerskou smlouvu se společností BlockMaster což je firma, která se zabývá vývojem a prodejem zabezpečení pro paměti a jiný hardware.

Kingston tak měl vyslyšet volání svých zákazníků, kteří žádali lepší ochranu USB disků. Kingston měl mezi několik návrhů, s kým „jít do spolku“ BlockMaster se nakonec ukázal jako nejlepší varianta. BlockMaster vyvíjí především software SafeConsole, což je aplikace, která pomáhá vést a udržovat správu USB disků, například lze díky ní měnit hesla nebo zavádět autorizační postupy. Pro Kingston to znamená vylepšení svého programu DataTraveler Vault.

Logo společnosti Kingston

Logo společnosti Kingston

Druhou velice kladnou zprávou je výsledek průzkumu trhu společnosti iSuppli. Průzkum se věnoval výlučně výrobcům, DRAM pamětí. Kingston na nich dokázal vydělat 2,85 miliard dolarů, čímž si zajistil prakticky polovinu trhu s moduly. Celkové tržby se pak pohybují za hranicí čtyř miliard dolarů. Na druhém místě v průzkumu skončila firma A-Data a na třetím Ramaxel.

Zdroj: Tiskové zprávy

Novinka Kingston bude spolupracovat se společností BlockMaster, navíc se stal největší prodejcem DRAM pamětí z minulý rok byla publikován 4. června 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Nejlepší souborové manažery zdarma
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!