Připravovaný Windows 8 bude prý mít funkci automatické reinstalace

Tagy:  windows 8, windows 7, microsoft, windows, operační systém, vývoj, nový systém, linux, microsoft windows, windows vista

Okolo vyvíjeného operačního systému Windows 8, následovníka nedávno představených Windows 7 se rojí spousta různých dohadů a pověstí. Jednou z nejnovějších je to, že Windows 8 by měly mít funkci automatické reinstalace,

Reinstalaci si bude moci nastavit buďto sám uživatel automaticky, tedy například po uplynutí jednoho roku, nebo ji bude moci vyvolat kdykoliv sám uzná za vhodné. Navíc by se měly při zvolení reinstalace systému samy přeinstalovávat i aplikace, které si uživatel stáhne z portálu Windows Store. Bohužel všechny jiné se budou muset přeinstalovávat ručně. Celá funkce by měla být užitečná hlavně k tomu, aby při delším používání počítače nedocházelo k jeho zbytečnému zpomalování.

Ještě o jedné novince se v souvislosti s Windows 8 mluví. Má to být funkce, která je zatím nezvána Logoff + Hibernate a její princip je asi takovýto: při ukončení práce s počítačem a kliknutí na tuto funkci se uloží aktuální stav operačního systému na pevný disk a počítač se vypne tak, jako by to bylo standardní. Při zapnutí se ale dostanete přesně tam, kde jste skončili.

Zdroj: Obessable.com

Novinka Připravovaný Windows 8 bude prý mít funkci automatické reinstalace byla publikován 1. července 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!