iPhone 4 v prodejnosti boduje, zatím se ho prodalo 1,7 milionů

Nový iPhone 4 jde v obchodech velice dobře na odbyt, prozatím se ho prodalo 1,7 milionů kusů, čísla ale velice rychle rostou a nyní už by mohla být pokořena hranice dvou milionů prodaných přístrojů.

Navíc se zatím neprodává iPhone 4 všude, prozatím je v prodeji pouze v pěti zemích, což je dost málo. Pokud jste příliš nedočkaví, můžete využít nejblíže Německého prodejce a iPhone 4 si objednat přes některý z tamějších eshopů, bohužel bez naší jazykové lokalizace. Kromě Německa jede prodej naplno i v Japonsku, Francii, Velké Británii, a v USA. V červenci však mají přijít další země, celkově by jich mělo být osmnáct, na Českou republiku by se mělo dostat v srpnu nebo v září.

Vzhledem k tomu, že se prodalo už tolik telefonů, začínají se objevovat i první vady, o jedné z nich jsme Vás už informovali. Jde o spojení antén, které při držení telefonu v levé ruce způsobuje potíž v kontaktech uvnitř telefonu. Při používání to znamená především snížení intenzity přijímaného, popřípadě vysílaného signálu. Závada se projevuje jen při držení v levé ruce, tedy tlaku na levý spodní roh telefonu, což však znamená problém pro leváky, pro které je takové držení nejméně obtížné. Jak chce Apple situaci řešit není jasné, Steve Jobs prozatím doporučil držet iPhone na jiném místě.

Zdroj: Apple.com

Novinka iPhone 4 v prodejnosti boduje, zatím se ho prodalo 1,7 milionů byla publikován 2. července 2010 v 22.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!