Vyhlásil Facebook Twitteru válku? Zablokoval synchronizaci

Na začátku byl velice užitečný nápad, hlavně pro ty z nás, a je nás většina, kteří často využívají sociální sítě. Twitter se totiž dohodl s Facebookem na společné synchronizaci obsahu, znamenalo to, že kdokoliv s profilem na Twitteru mohl odesílat tweety na účet jiného člověka na Facebooku.

Twitter nejprve oznámil nefunkčnost služby pomocí hlášky, ve které vinil z problémů Facebook, údajně se nemohl Facebook dostat do zadaného seznamu přátel. Na toto hlášení oponoval Facebook s tím, že na odstranění chyby se pracuje a situace by se co nejdříve měla vrátit do normálu.

Skutečný problém ovšem začal, když Twitter na svých stránkách informoval, že Facebook zablokoval synchronizaci, údajně se ale celá situace nadále řešila mezi oběma partnery. Pro Twitter by to mohlo znamenat velký problém, neboť o lepší spolupráci s Facebookem bylo vedení často žádáno. Těžko říct, jestli je problém opravdu v nějaké softwarové chybě, nebo jestli Facebook zablokoval kanál pro synchronizování úmyslně. Na každý pád by si tím Facebook výrazně zkomplikoval svoji pozici.

Zdroj: Twitter.blog.com

Novinka Vyhlásil Facebook Twitteru válku? Zablokoval synchronizaci byla publikován 6. července 2010 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. Zanedbávat servis tiskáren se nevyplácí. Jak se vyhnout katastrofě?
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!