Nové procesory od Intelu - snaha o nejnižší spotřebu

Intel představuje nové procesory Q9000, T9800, P9600, T9550 a T8700. Jejich hlavní doménou je co nejnižší spotřeba energie. Prozatím není jasné, zda se budou procesory používat do notebooků, nebo stolních počítačů, pravděpodobně by ale měly být určeny pro desktopy.

Cena by měla v USA začínat na 241 dolarech a končit na 530 dolarech. Jejich uvedení přímo na trh se plánuje 28. prosince. Procesory běží na frekvenci 2,93 GHz až 2,53 GHz. Spotřeba energie nepřesahuje 45W, u nejméně energeticky náročného procesoru je to 25W.

Zdroj: Techiton.blog­spot.com

Novinka Nové procesory od Intelu - snaha o nejnižší spotřebu byla publikován 22. října 2008 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!