Google Chrome 5.0.375.99 opravuje chyby, uživatelé kteří je nalezli dostanou zaplaceno

Tagy:  google, chrome, prohlížeč, odměna, bezpečnost, uživatel, podpora, chyby

Google našel velice výhodný způsob, jak hledat chyby ve svém prohlížeči Chrome. Tak jako ostatní prohlížeče má i Chrome svoje nedodělky, ty nejzávažnější, které mohou ohrozit bezpečnost počítače se snaží vývojáři najít co nejdříve a co nejdříve je samozřejmě i napravit.

Google tak vyhlásil jakousi soutěž, ve které přislíbil finanční odměny těm, kteří najdou co nejdříve bezpečností chyby, které mají statut vysoce nebezpečné. Přislíbena byla finanční částka v hodnotě dvou a půl tisíc dolarů, v přepočtu 51 000 Kč. Netrvalo dlouho a skutečně se přihlásili hned čtyři vnímaví uživatelé, kteří zaslali své poznatky. Google následně hlášení prověřil a ty, které shledal jako oprávněné odměnil honorářem.

Radost tak mají čtyři lidé, každý dostane odměnu v hodnotě 13 000 Kč. Pro Google to není první takový kladný výsledek spolupráce se svými uživateli, již dříve byly vyhlašovány stejné akce, v poslední době se jejich četnost dokonce zvyšuje, což potvrzuje jejich účinnost.

Všechny nahlášené chyby a ještě několik málo dalších jsou opraveny v nové aktualizaci 5.0.375.99. Chyby byly odhaleny například při vykreslování CSS šablon nebo při algoritmech.

Zdroj: Googlechromere­leases.blogspot­.com

Novinka Google Chrome 5.0.375.99 opravuje chyby, uživatelé kteří je nalezli dostanou zaplaceno byla publikován 5. července 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!