Google Chrome 5.0.375.99 opravuje chyby, uživatelé kteří je nalezli dostanou zaplaceno

Google našel velice výhodný způsob, jak hledat chyby ve svém prohlížeči Chrome. Tak jako ostatní prohlížeče má i Chrome svoje nedodělky, ty nejzávažnější, které mohou ohrozit bezpečnost počítače se snaží vývojáři najít co nejdříve a co nejdříve je samozřejmě i napravit.

Google tak vyhlásil jakousi soutěž, ve které přislíbil finanční odměny těm, kteří najdou co nejdříve bezpečností chyby, které mají statut vysoce nebezpečné. Přislíbena byla finanční částka v hodnotě dvou a půl tisíc dolarů, v přepočtu 51 000 Kč. Netrvalo dlouho a skutečně se přihlásili hned čtyři vnímaví uživatelé, kteří zaslali své poznatky. Google následně hlášení prověřil a ty, které shledal jako oprávněné odměnil honorářem.

Radost tak mají čtyři lidé, každý dostane odměnu v hodnotě 13 000 Kč. Pro Google to není první takový kladný výsledek spolupráce se svými uživateli, již dříve byly vyhlašovány stejné akce, v poslední době se jejich četnost dokonce zvyšuje, což potvrzuje jejich účinnost.

Všechny nahlášené chyby a ještě několik málo dalších jsou opraveny v nové aktualizaci 5.0.375.99. Chyby byly odhaleny například při vykreslování CSS šablon nebo při algoritmech.

Zdroj: Googlechromere­leases.blogspot­.com

Novinka Google Chrome 5.0.375.99 opravuje chyby, uživatelé kteří je nalezli dostanou zaplaceno byla publikován 5. července 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  8. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  9. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  10. Ztrátová a bezeztrátová komprese: Znáte rozdíl?

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!