Dva nové modely sluchátek od Logitechu, honosí se čistým zvukem

Tagy:  sluchátka, hudba, film, mutlimédia, hardware, zvuk, repro, headset

K pořádnému počítači patří pořádné sluchátka, to není potřeba zdůrazňovat vášnivým posluchačům hudby, divákům filmů ani počítačovým hráčům. Sluchátka, a hned dva modely pro náročnější uživatele představuje Logitech.

Logitech USB Headset H530 a Laptop Headset H555 se honosí hlavně tím, že je v nich použita technologie super wideband audio, což ve výsledku znamená extrémně čistý zvuk, neboť jsou slyšitelné všechny dostupné kmitočty. Kvalita zvuku je důležitá hlavně v případech, kdy je zdroj zvuku v horším prostředí, sluchátka jsou tak určena především pro náročné uživatele programů pro internetové telefonování. Navíc se model Headset H555 dá velice jednoduše složit, je určen na cesty a je k němu dodáván obal, který chrání sluchátka před prachem a nárazy.

Model H530 je specifický tím, že má USB konektor, což se hodí především při poslechu hudby a sledování filmů. Navíc mají laserové ovladače, takže se jen velice těžko stane, že by Vám ovládací prvek vypověděl službu, tak, jako se to občas stává u levnějších sluchátek. Oba představené modely mají mikrofon, který je odstíněn proti šumu.

Model Headset H555 se bude prodávat od konce tohoto měsíce za 1 390 Kč, jeho menší „bratříček“ je o dvě stě korun levnější.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Dva nové modely sluchátek od Logitechu, honosí se čistým zvukem byla publikován 8. července 2010 v 07.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Wikipedia online encyklopedie

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!