Notepad++ představen v nové verzi 5.7, bude podporovat CSS3 i HTML5

Tagy:  notepad++, notepad, editor, programování, css3, html5, program, nová verze

Vývojářům určitě nebude neznámý, editor Notepad++ je určen především pro úpravy a psaní zdrojového kódu aplikací. Nyní byla představena jeho nová verze 5.7, ta podporuje především nové technologie webových stránek, konkrétně to je CSS3 a HTML5, které získávají stále větší podporu i mezi vývojáři ostatních programů, například internetových prohlížečů.

Nová verze 5.7 samozřejmě přináší velké množství různých oprav a nových funkcí. Nápravy se například dočkala chyba s ukládáním souborů, která byla uživateli kritizována prakticky nejvíce. Kromě ukládání byla opravena i chyba s lokalizací některých jazyků, a problém s tlačítkem FullScreen. Stabilita celého programu se vůbec zlepšila, hlavně díky několika změnám přímo ve zdrojovém kódu programu.

Naopak vylepšen byl nástroj Scintilla, ten je nyní ve verzi 2.12. Bylo opraveno několik jazykových balíčků, šlo hlavně o rozšíření překladu. Největším lákadlem pro vývojáře je ale určitě plná podpora technologií CSS3 a HTML5, která bude určitě velice často využívána.

Kompletní seznam změn a pluginů, které jsou v editoru Notepad++ obsaženy najdete na stránkách Notepad-plus-plus.org

Novinka Notepad++ představen v nové verzi 5.7, bude podporovat CSS3 i HTML5 byla publikován 12. července 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!