Windows 7 má první service pack, zatím jen beta verzi

Tagy:  windows 7, operační systém, service pack, microsoft windows, service pack 1, beta verze

I když to není kdovíjak dlouho, co Microsoft představil svůj systém Windows 7, už teď se pro něj chystá service pack, tedy opravný balíček, který Microsoft čas od času uvolňuje pro své operační systémy. V service packu jsou obyčejně všechny aktualizace, které Microsoft pro systém vydal.

Kromě Windows 7 se připravuje stejně tak service pack pro Windows Server 2008 R2. SP1 pro Windows 7 má opravit především chyby, které ohrožují nějak bezpečnost systému, samozřejmě ale budou obsaženy i opravy, které s bezpečností nemají až tolik věcí společných a týkají se třeba stabilitě systému, nebo funkcí v něm obsažených. U Windows Server 2008 bude service pack poněkud odlišný, především jsou v něm zbrusu nové funkce, jako je například virtualizace nebo nově podpora technologie RemoteFX.

SP1 pro nové systémy bude k dispozici v březnu příštího roku, pokud si ho ale stáhnete teď, budete si muset beta verzi při přechodu na finální verzi SP1 odinstalovat. Pokud přeci jenom toužíte po novém service packu, můžete využít služby Windows Upadate a stáhnout si ho, jinak je nabízen v podobě ISO obrazu a samozřejmě lze stáhnout i instalační balík z Microsoft.com, v tomto případě je nutné mít funkční Windows Live uživatelský účet.

Zdroj: Technet.micro­soft.com

Novinka Windows 7 má první service pack, zatím jen beta verzi byla publikován 13. července 2010 v 06.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Výběr nejlepších programů pro synchronizaci dat zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Jak funguje laserová tiskárna – Efektivní a levný způsob tisku
  10. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!