Bezpečnostní chyby - králem je Apple

Společnost Apple se dostala v množství odhalených bezpečnostních chyb ve svých programech na smutnou špičku. Z ní odsunula Microsoft. Vyplývá to ze závěrečné zprávy sdružení testerů a programátorů společnosti IBM X-Force.

Mnoho zákazníků společnosti Apple toto sdělení překvapilo, neboť právě software od Apple byl vždy spojován s bezpečnostní a solidní ochranou soukromí. Druhé místo této smutné statistiky obsadil redakční systém Joomla, třetí je již zmiňovaný Microsoft. Nepříliš dobře na tom jsou například společnosti Cisco nebo Oracle, které v této statistice také nedopadly zrovna stoprocentně. Nejvíce bezpečnostních chyb je odhalováno v programech, které ke své práci potřebují komunikaci s internetem, což však není příliš překvapující zjištění.

V důvodech stále zvětšujícího se počtu chyb vítězí dle testerů hlavně pokulhávající aktualizace aplikací, které přicházejí k zákazníkovi příliš pozdě, nebo neobsahují řešení těch nejzávažnějších chyb.

Zdroj: PcWorld.com

Novinka Bezpečnostní chyby - králem je Apple byla publikován 11. srpna 2008 v 20.44. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak přenést 2D obraz na 3D předmět? Pomocí tampónového tisku to jde lehce
  2. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  3. MP3s.Nadruhou.net
  4. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Sledování letadel - Díky Flightradar24 nic složitého
  9. CCleaner - Piriform říká jednoduše, chytře a zdarma
  10. Katastrální mapy online

Tagy

Mobilní telefon antivirus MP3 idos Google Ccleaner Windows Grafika Pravopis cashback

Doporučujeme

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Hledáte efektivní řešení pro zpracování mezd? Společnost Vema nabízí moderní mzdový systém, který zcela naplní požadavky malých i velkých společností.

Tip na nový iPhone Xs se Super Retina displejem. Nejvýkonnější smartphone pro nejnáročnější uživatele!