Etarget nyní také v Polsku s bonusem 150%

Společnost Etarget, provozující PPC systém, podobně jako např. Google Adsense, rozšiřuje pole své působnosti také do Polska. Inzerenti Etarget byly informováni o této zprávě pomocí emailů a vyzváni k převodu svých výdělku na polský trh s možným bonusem 150 %. Tedy pro někoho kdo převede 100 Kč, to znamená zisk dalších 150 Kč, celkem tedy 250 Kč. K převodu peněz a získání tohoto bonusu musíte svůj výdělek přesunout do 27. 10. 2008 (pondělí), což je také den oficiálního spuštění Etargetu v Polsku. Tento bonus pak nelze vyplatit, ale musíte jej „proinzerovat“.

Připomeňme, že je Etarget jedna z největších tuzemských společností provozující PPC systém, mezi jejíž velké publishery patří například společnosti: TV Nova, Annonce, iDNES.cz, zive.cz, volný a další.

Novinka Etarget nyní také v Polsku s bonusem 150% byla publikován 24. října 2008 v 12.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!