Etarget nyní také v Polsku s bonusem 150%

Společnost Etarget, provozující PPC systém, podobně jako např. Google Adsense, rozšiřuje pole své působnosti také do Polska. Inzerenti Etarget byly informováni o této zprávě pomocí emailů a vyzváni k převodu svých výdělku na polský trh s možným bonusem 150 %. Tedy pro někoho kdo převede 100 Kč, to znamená zisk dalších 150 Kč, celkem tedy 250 Kč. K převodu peněz a získání tohoto bonusu musíte svůj výdělek přesunout do 27. 10. 2008 (pondělí), což je také den oficiálního spuštění Etargetu v Polsku. Tento bonus pak nelze vyplatit, ale musíte jej „proinzerovat“.

Připomeňme, že je Etarget jedna z největších tuzemských společností provozující PPC systém, mezi jejíž velké publishery patří například společnosti: TV Nova, Annonce, iDNES.cz, zive.cz, volný a další.

Novinka Etarget nyní také v Polsku s bonusem 150% byla publikován 24. října 2008 v 12.15. Autorem novinky je Jaroslav Nezbeda. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!