Nová verze internetového prohlížeče Firefox, opravuje kritické bezpečností chyby

Společnost Mozilla vyvíjející internetový prohlížeč Firefox připravila další aktualizaci tohoto oblíbeného internetového prohlížeče. Aktualizace nese číslo 3.6.7 a má odstranit především bezpečnostní chyby.

Ty jsou podle poznámek k vydání celkem vážné. Nová verze opravuje rovných 14 bezpečnostních chyb, dokonce je jich více než polovina (konkrétně osm) označena stupněm kriticky nebezpečné, což je chyba, která může vážně ohrožovat uživatelský počítač. Další dvě chyby dostaly stupeň nebezpečí „vysoce nebezpečné“ a zbylé jsou na středním stupni nebezpečnosti. Chyby byly většinou způsobeny problémy s technologií DOM nebo PNG.

Firefox logo

Firefox logo

Kromě bezpečnosti se kladl velký důraz i na stabilitu prohlížeče, tady vývojáři opravili dvacítku chyb, které způsobovaly pády aplikace. Kompletní seznam opravených chyb v této i v minulých verzích prohlížeče najdete na internetovém serveru Mozilla.org

Novou verzi je možné stahovat z oficiálních stránek Mozilla

Novinka Nová verze internetového prohlížeče Firefox, opravuje kritické bezpečností chyby byla publikován 24. července 2010 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Smajlíci
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!