ASK.com upraven, bude rychlejší a stabilnější

Čtvrtý největší vyhledávač na světě ASK.com má hned několik novinek, o kterých si právě řekneme, Na první pohled je patrná přepracovaná úvodní strana vyhledávače, byl zde kladen velký důraz na to, aby se uživatel neztrácel v neznámých ikonkách ale našel vždycky přesně to co chce.

ASK.com je specifický v tom, že do něj nezadáváte slovo, ale celou větu. Lépe je, ukázat si praktický příklad: při zadání vět „who is the fattest person in the world“ (kdo je nejtlustší člověk na světě) najde ASK.com ty výsledky, ve kterých figuruje nejtlustší člověk světa. Právě pro takové hledání je ASK.com ideální, v podstatě ho lze využívat, pokud hledáme něco co neumíme pojmenovat. O databázi a optimalizaci vyhledávacích vět se stará tým dobrovolníků.

Objevuje se i jistý aspekt sociální sítě, uživatelé mohou mezi sebou otázky a odpovědi upravovat, doplňovat je, nebo vymýšlet nové. V poslední úpravě webu došlo i na takové věci, takže bylo vylepšeno rozhraní pro vkládání otázek a byly upraveny i technologie sloužící k vyhledávání.

Zdroj: Money.cnn.com

Novinka ASK.com upraven, bude rychlejší a stabilnější byla publikován 29. července 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Smajlíci
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!