Verbatim má nové Blu-ray disky, mají speciální ochranou vrstvu

Tagy:  verbatim, disk, blu-ray, blu-ray disky, ochranna, zápis, vypalování, rychlost, cd, dvd

Výrobce médií Verbatim představil nový Blu-ray disk BD-R SL 25GB 6× Printable. Nový Blu-ray disk je specifický hlavně tím, že má speciální ochrannou vrstvu Hard Coat. Hard Coat dokáže chránit disk před poškrábáním, mastnotou nebo prachem, což neprospívá žádnému médiu, u Blu-ray, které jsou velice citlivé to platí dvojnásob.

Hard Coat je vynález Verbatimu, respektive pobočky Verbatim/Mitsubishi Kagaku Media, která patří do asociace výrobce Blu-ray disků. Co se týče rychlosti, BD-R SL 25GB dosahuje zhruba šestinásobné rychlosti zápisu. Na disk se vejde 25 GB dat. Díky vrstvě Hard Coat navíc můžete disk delší dobu archivovat, neprojeví se na něm žádné poškození. Stejně tak je vhodný pro vypalování a k ukládání filmů v HD kvalitě.

Verbatim logo

Verbatim logo

Verbatim dává na své Blu-ray disky doživotní záruku. Za to můžeme vděčit technologii MABL, která má vliv na dobrou přehrávání. Disky jsou vhodné pro archivaci ještě z jednoho důvodu, ve verzi Printable můžete celou jejich plochu (samozřejmě jen z jedné strany) potisknout inkoustem, hned tedy poznáte co na kterém disku je.

Verbatim Blu-ray BD-R SL 25GB 6× se prodává za 165 Kč/kus, verze Printable s povrchem pro psaní je za kus o 4 Kč dražší a je v balení 10 kusů, oproti 5 kusům u standardní verze.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Verbatim má nové Blu-ray disky, mají speciální ochranou vrstvu byla publikován 30. července 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!