Navzdory krizi se firmám špatně nevede, Microsoft a Samsung zvyšují zisk

I když po celém světě zuří finanční krize, některé firmy právě naopak zažívají své lepší časy. Příkladem takovýchto firem, které krizi relativně snadno překonávají jsou Microsoft a Samsung Electronics.

Samsung Electronics, který se věnuje hlavně výrobě LCD televizorů, ale mezi jeho sortiment patří i paměťové čipy, zaznamenal zisk dokonce o dost vyšší, než byly odhady finančních expertů. Do budoucna jsou však vyhlídky spíše pesimistické, i když se Samsung zatím drží na výšši v prodeji mobilních telefonů, začíná mít problémy právě v oblasti čipů. Zde zisk z prodeje dokonce klesá.

Výborně se daří gigantovi Microsoft, který hlavně prostřednictvím své konzole Xbox 360 zvýšil zisky o devět procent. Velká část zisků také plyne z prodeje softwaru. Do budoucna má Microsoft podle finančních analytiků situaci zvládat a dokonce má i zvyšovat zisky.

Zdroj: Tisková zpráva Microsoft

Novinka Navzdory krizi se firmám špatně nevede, Microsoft a Samsung zvyšují zisk byla publikován 25. října 2008 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. SMS přání ke svatému Valentýnu na internetu
  5. Smajlíci na Facebooku
  6. Google Chrome 10: Nejrychlější prohlížeč na světě
  7. Yahoo.com - Světový vyhledávač?
  8. Kubik SMS DreamCom - výborný software na odesílání SMS zpráv?
  9. Programy na vypalování CD a DVD zdarma
  10. Rüdiger Theobald - Manažer evropské divize společnosti Verbatim

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!