Navzdory krizi se firmám špatně nevede, Microsoft a Samsung zvyšují zisk

I když po celém světě zuří finanční krize, některé firmy právě naopak zažívají své lepší časy. Příkladem takovýchto firem, které krizi relativně snadno překonávají jsou Microsoft a Samsung Electronics.

Samsung Electronics, který se věnuje hlavně výrobě LCD televizorů, ale mezi jeho sortiment patří i paměťové čipy, zaznamenal zisk dokonce o dost vyšší, než byly odhady finančních expertů. Do budoucna jsou však vyhlídky spíše pesimistické, i když se Samsung zatím drží na výšši v prodeji mobilních telefonů, začíná mít problémy právě v oblasti čipů. Zde zisk z prodeje dokonce klesá.

Výborně se daří gigantovi Microsoft, který hlavně prostřednictvím své konzole Xbox 360 zvýšil zisky o devět procent. Velká část zisků také plyne z prodeje softwaru. Do budoucna má Microsoft podle finančních analytiků situaci zvládat a dokonce má i zvyšovat zisky.

Zdroj: Tisková zpráva Microsoft

Novinka Navzdory krizi se firmám špatně nevede, Microsoft a Samsung zvyšují zisk byla publikován 25. října 2008 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Katastrální mapy online
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  6. Smajlíci
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Kondenzátory v praxi, které vlastnosti jsou u nich důležité?
  10. Rozzlobenimuzi.com

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na neodolatelně tenký Apple iPad Air. Skvělý tablet pro nejnáročnější uživatele!