Navzdory krizi se firmám špatně nevede, Microsoft a Samsung zvyšují zisk

I když po celém světě zuří finanční krize, některé firmy právě naopak zažívají své lepší časy. Příkladem takovýchto firem, které krizi relativně snadno překonávají jsou Microsoft a Samsung Electronics.

Samsung Electronics, který se věnuje hlavně výrobě LCD televizorů, ale mezi jeho sortiment patří i paměťové čipy, zaznamenal zisk dokonce o dost vyšší, než byly odhady finančních expertů. Do budoucna jsou však vyhlídky spíše pesimistické, i když se Samsung zatím drží na výšši v prodeji mobilních telefonů, začíná mít problémy právě v oblasti čipů. Zde zisk z prodeje dokonce klesá.

Výborně se daří gigantovi Microsoft, který hlavně prostřednictvím své konzole Xbox 360 zvýšil zisky o devět procent. Velká část zisků také plyne z prodeje softwaru. Do budoucna má Microsoft podle finančních analytiků situaci zvládat a dokonce má i zvyšovat zisky.

Zdroj: Tisková zpráva Microsoft

Novinka Navzdory krizi se firmám špatně nevede, Microsoft a Samsung zvyšují zisk byla publikován 25. října 2008 v 11.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  6. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů
  7. Jak by měla probíhat tvorba eshopu na míru?
  8. Rozzlobenimuzi.com
  9. FreeForums.org - profesionální free fórum
  10. Repasované náplně do tiskárny jsou bezpečné a výhodné řešení

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!