Zaznamenáno 20 miliard tweetů

Tagy:  fotbal, mistrovství, mistrovstí ve fotbale, twitter, tweet, sociální sítě, facebook, rekord, tweety

Japonský uživatel populární mikroblogovací sítě Twitter při psaní své zprávy určitě netušil, jaké se mu za několik hodin dostane pozornosti. Aniž by to tušil, povedlo se mu napsat jubilejní tweet s číslem 20 000 000 000.

GGGGGGo_Lets_Go tedy zdůraznil svým počinem to, co je patrné na první pohled, totiž že Twitter v poslední době neskutečně sílí a používá ho čím dál tím více lidí. Pokud se chceme podívat na detailnější statistiky, tak každý den zaznamená systém Twitteru okolo 70 miliónů přidaných zpráviček. V přepočtu na trochu úsměvné TPS, tedy tweety za sekundu to činí 810 zpráviček.

Rekord v počtu TPS byl zaznamenán při mistrovství světa ve fotbale, hned po zápase Dánského a Japonského týmu. To není zas tak překvapující, protože v Japonsku je Twitter možná ještě oblíbenější než Facebook a využívá ho tam velká většina počítačově gramotné populace. Podle zdrojů z vedení Twitteru připadá na Japonsko za každý den osm miliónů zpráv, což je 11% všech tweetů na světě.

Bohužel, některými uživateli je Twitter odsuzován právě pro svoji velikost, zkrátka kritizují to, že lidé už píší na Twitter úplně všechno, i naprosto nedůležité věci.

Zdroj: Popacular.com

Novinka Zaznamenáno 20 miliard tweetů byla publikován 3. července 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. MP3s.Nadruhou.net
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. INSPECTO: Propracovaný software nejen pro plánování revizí

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!