Fotobanka Pixmac si užívá úspěchu, byla uploadována miliontá fotografie

Originální projekt u nás, fotobanka Pixmac zaznamenala velký úspěch. Přesto, že projekt funguje teprve dva měsíce, na serverech je již uploadováno milion fotografií.

Pro upřesnění je nutné napsat, že Pixmac.com není „český Flickr“, ale spíše profesionálněji orientovaná fotobanka, která své služby nabízí hlavně profesionálním fotografům. Služeb může využít i „obyčejný“ uživatel, který například potřebuje originální fotky na pozadí reklamních poutačů, atd.

Pixmac

Představenstvo Pixmacu očekává v budoucnu další rozvoj portálu. Jistotou je, že počet fotografií poroste stále rychlejším tempem. Jak je vidět, zájem ze strany uživatelů rozhodně nechybí.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Fotobanka Pixmac si užívá úspěchu, byla uploadována miliontá fotografie byla publikován 25. října 2008 v 18.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!