Fotobanka Pixmac si užívá úspěchu, byla uploadována miliontá fotografie

Originální projekt u nás, fotobanka Pixmac zaznamenala velký úspěch. Přesto, že projekt funguje teprve dva měsíce, na serverech je již uploadováno milion fotografií.

Pro upřesnění je nutné napsat, že Pixmac.com není „český Flickr“, ale spíše profesionálněji orientovaná fotobanka, která své služby nabízí hlavně profesionálním fotografům. Služeb může využít i „obyčejný“ uživatel, který například potřebuje originální fotky na pozadí reklamních poutačů, atd.

Pixmac

Představenstvo Pixmacu očekává v budoucnu další rozvoj portálu. Jistotou je, že počet fotografií poroste stále rychlejším tempem. Jak je vidět, zájem ze strany uživatelů rozhodně nechybí.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Fotobanka Pixmac si užívá úspěchu, byla uploadována miliontá fotografie byla publikován 25. října 2008 v 18.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!