Palmknihy.cz začnou elektronické knihy nabízet i za peníze

Kdysi se na našem serveru objevil rozhovor s Jiřím Vlčkem, ředitelem projektu Palmknihy.cz. Palmknihy.cz nabízí elektronické knihy už několik let zdarma, teď se však situace změní, respektive kromě těch bezplatných začne Palmknihy.cz nabízet i ty zpoplatnění knihy, pro kapesní počítače a podobná zařízení.

Palmknihy.cz se může opřít o podporu několika, docela významných českých nakladatelstvích, svoji spolupráci nabídli například nakladatelství Albatros, COOBOO nebo Academia. Spuštění celého systému nabídky placených elektronických knih se očekává na podzim tohoto roku, pokud ovšem nenastanou nějaké technické problémy, které by mohly start zbrzdit. Bohužel zatím není jasné, za kolik vlastně budou knihy nabízeny a jakým systémem bude jejich prodej zabezpečen, to by se ovšem měli dozvědět návštěníci portálu Palnknihy.cz v co nejbližší době.

Například nakladatelství Fragment se rozhodlo na spolupráci přistoupit z toho důvodu, že Palmknihy.cz mají již mnoho zkušeností z elektronickými knihami: „Rozhodli jsme se spolupracovat právě se serverem Palmknihy, protože mají desetileté zkušenosti z oboru a jasnou představu, jak elektronické knihy prodávat,“ říká Iva Bastlová, z Fragmentu.

Očekává se, že i u nás bude trh s elektronickými knihami nadále růst, celosvětově se mu velice daří, důkazem je například nedávná zpráva společnosti Amazone.com.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Palmknihy.cz začnou elektronické knihy nabízet i za peníze byla publikován 6. srpna 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!