Opera Mini se používá čím dál více, za den má zobrazit až miliardu stránek

Tagy:  opera, opera mini, prohlížeč, mobilní telefon, smartphone, internet, prohlížení, internet v mobilu

Pokud vlastníte nějaký lepší mobilní telefon, téměř jistě už jste zkoušeli někdy surfovat po internetu, právě s jeho pomocí. Neodmyslitelným pomocníkem je přirozeně nějaký webový prohlížeč a jeden z nejpoužívanějších na světě, Opera Mini nyní dosáhl velmi dobrých výsledků.

Společnost Opera, která Operu Mini vyvíjí zveřejnila zprávu, že poprvé v neděli 25. července dosáhla Opera Mini zobrazení miliardy stránek denně. Číslo samozřejmě neustále roste a teď už je miliarda zobrazených stránek za den v podstatě standardem.

Opera

Opera

Lidé si vůbec prohlížení internetu za pomocí smartphonů a mobilních telefonů velice oblíbili, za poslední dva roky je počet zobrazených stránek na displejích téměř desetinásobný. Důležité číslo 100 miliónů zobrazených stránek každý den bylo poprvé dosaženo v červnu 2008. Z hlediska kapacity, respektive velikosti dat to znamená 422 terebajtů.

Opravdu nejvyšší čísla byly dosaženy v květnu tohoto roku, Operu Mini používalo 61,4 miliónů lidí a zobrazeno bylo 28,3 miliard stránek.

Zdroj: Opera.com

Novinka Opera Mini se používá čím dál více, za den má zobrazit až miliardu stránek byla publikován 7. srpna 2010 v 01.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!