Farmville je nejoblíbenější hrou na Facebooku

Tagy:  cisco, facebook, farmville, mafia wars, café world, aplikace, multimedia, sociální sí´t

Facebook se neustále rozrůstá, přibývají nové profily, a s tím, jak přibývají noví lidé přibývají i nové aplikace. K těm, které se drží už dlouho na špici oblíbenosti jsou různé hry, nejznámější je určitě Farmville, tedy simulace vlastní zemědělské usedlosti. Můžete pěstovat různé plodiny, které pak prodáváte a tím vám přibývají zkušenosti. Po dosažení určitého levelu se Vám otevírají nové plodiny, různé gadgety, atd.

Farmville se navíc podle výzkumu Cisco Security Intelligence Operations stal nejoblíbenější multimediální aplikací na Facebooku vůbec. Okolo sedmi procent všech uživatelů na Facebooku si občas Farmville zahraje, v průměru hraním tráví něco přes hodinu času. Na druhém místě v oblíbenosti je simulace gangstera Mafia Wars, u ní se ovšem klade větší důraz na kooperaci s ostatními lidmi, než u Farmville. Třetí místo obsazuje Café World.

Facebook

Facebook

Bohužel oblíbenost takových aplikací má i svoje stinné stránky, hlavně to, že zaměstnanci, kteří mají k dispozici počítač často ve své pracovní době dělají to, co by dělat neměli, tedy si například staví svoji farmu, i když by měli dělat něco úplně jiného. Podle výzkumu takové chování není cizí pro 50% zaměstnanců, objevuje se u nich minimálně jednou týdně.

Zdroj: Tools.cisco.com

Novinka Farmville je nejoblíbenější hrou na Facebooku byla publikován 7. srpna 2010 v 14.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  2. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  3. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  4. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!