Další betaverze OpenOffice.org pro verzi 3.3

Fanoušci kancelářského balíku OpenOffice.org se mohou těšit z nové betaverze, kterou pro ně uvolnili vývojáři, Betaverze je vlastně „ochutnávkou“ připravované verze 3.3. Tato verze sice nepřinese nějaké zásadní změny ve funkcích nebo v nastavení programu, některé novinky jsou však přece jenom docela patrné.

U textového editoru bylo zapracováno na tisku, jeho nastavení bude mít nové rozhraní, nově podporovaná je funkce tisku více stránek dokumentu na jednu stránku, právě tato „vymoženost“ bude k dispozici ve všech součástech balíku. Upravena je i podpora tvorby grafů, navíc v programu Calc bude možná vložit až milión řádků textu z dosavadních 65 tisíc.

Do grafů se nyní dají vložit jednoduché grafické prvky a textové políčka. V nástroji Impress se jisté změny projevily v rozložení snímků. Import PDF souborů a CSV souborů dostane více možností nastavení, navíc se ulehčí i práce s nimi, protože základní nastavení pro import bude přednastaveno i pro další importování.

Openoffice.org

Openoffice.org

Kompletní seznam všech připravovaných změn pro verzi 3.3 najdete na Wiki.services­.openoffice.or­g, samotný kancelářský balík potom stáhnete z oficiálních stránek

Zdroj: Wiki.services­.openoffice.org

Novinka Další betaverze OpenOffice.org pro verzi 3.3 byla publikován 11. srpna 2010 v 20.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. FreeForums.org - profesionální free fórum
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  8. Co je identity management a jak firmě ušetří čas?
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. CRM systém je kombinace obchodních strategií, softwaru a procesů

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!