Na Slovensku začnou pracovat auta služby Google Street View

Od pondělí příštího týdne čeká Slovenské motoristy, ale i obyčejné lidi v ulicích několika měst novinka. Jde o speciální automobily s kamerovým systémem, které snímkují ulice pro službu Google Street View.

Do projektu je zapojeno hned několik největších měst, mluví se o Trnavě, Žilině, Popradu, Banskej Bystrici, Prešově, samozřejmě o Bratislavě, ale ještě o několika dalších. Auta budou městy projíždět po celé podzim, dokud se nezhorší meteorologické podmínky natolik, že snímkování nebude možné. Tam kde nestihne být nafoceno vše budou auta jezdit i na jaře příštího roku.

Na každý pád si budou Slováci muset na své virtuální ulice ještě chvíli počkat, všechny města budou v systému Google Street View uploadovány až v průběhu příštího roku, Google bude mít totiž práci se skládáním fotek, ty se navíc musí upravit tak, aby byly rozmazány obličeje lidí a SPZ auta. Už před několika měsíci bylo možné na Google auta na Slovensku narazit, podle vyjádření provozovatele však auta jen přejížděla do jiných zemí.

V České republice už snímkování proběhlo a návštěvnost Google Map se zvýšila o několik procent.

Novinka Na Slovensku začnou pracovat auta služby Google Street View byla publikován 11. srpna 2010 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!