Vydaná Picasa 3.8, má dvě důležité nové funkce

Picasa 3.8 je oblíbený manager fotek, Picasu vyvíjí Google a ten také představil novou verzi 3.8. Nová verze přináší tři funkce, které jsou zřejmě nejdůležitější, jedna se týká tvorby videa, ta druhá se týká lepšího upravování fotek.

Úplnou novinkou je funkce Face Movie, jejím účelem je tvorba videosekvencí, které se generují podle tváří osob, které jsou na fotkách. Pro vkládání tváří slouží tlačítko „From Faces in Selection“ v menu Create – Movie. Do videa lze vložit několik obličejů.

Druhá novinka se týká upravování fotek. Přibylo několik nových funkcí, hlavní je integrování služby Picnik. Picnik slouží právě pro upravování fotek. Přibylo i několik nových nástrojů, jako jsou různé filtry, korekční nástroje, ozdobné rámečky, atd. Dokonce můžete při úpravách fotky používat i nástroj „pro bělení zubů“, pokud se Vám některé úsměvy na pořízených fotkách nepozdávají.

Pokud si chcete novou verzi 3.8 vyzkoušet, můžete využít zatím jen anglické lokalizace, do několika dnů by měly přibýt i další jazykové verze.

Zdroj: Picasa.google.com

Novinka Vydaná Picasa 3.8, má dvě důležité nové funkce byla publikován 20. srpna 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Smajlíci
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!