Ministr obrany chce zakázat prodej Medal of Honor

Tagy:  medal of honor, střílečka, akční hry, taliban, terorismus, prodej, zákaz prodeje, omezení

Počítačová hra Medal of Honor bude mít zřejmě veliké problémy s prodejností na Britských ostrovech. Může za to Liam Fox, ministr obrany Velké Británie, který žádá úřady, aby se střílečka v zemi neprodávala.

Důvod k zákazu prodeje hry je jednoduchý, existuje totiž možnost hrát za příslušníka teroristické skupiny Taliban, který likviduje jako Britské, tak Americké vojáky. Fox považuje nový díl FPS akce Medal of Honor za nechutný a zaslal prohlášení všem větším prodejcům počítačových her v zemi, ve kterém je nabádá, aby takový titul neprodávali.

Electronic Arts, což je výrobce a distributor hry Medal of Honor považuje výtky Foxe zaa zbytečné. Za Taliban jde podle EA hrát pouze v multiplayer módu, navíc za cíl palby nejsou vybráni vojáci Britští, ale ti z USA, alespoň tomu odpovídá zbarvení uniforem a nášivek.

Organizace BBFC, která kontrole prodej počítačových her a jiného softwaru dala hře známku 18+. Ministerstvo kultury a sportu, pod které BBFC oficiálně patří se vyjádřilo v tom smyslu, že stanovisko, které Fox k problému má je stanoviskem čistě jeho osoby, nikoliv vlády.

Zdroj: Bbc.co.uk

Novinka Ministr obrany chce zakázat prodej Medal of Honor byla publikován 25. srpna 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!