Ministr obrany chce zakázat prodej Medal of Honor

Počítačová hra Medal of Honor bude mít zřejmě veliké problémy s prodejností na Britských ostrovech. Může za to Liam Fox, ministr obrany Velké Británie, který žádá úřady, aby se střílečka v zemi neprodávala.

Důvod k zákazu prodeje hry je jednoduchý, existuje totiž možnost hrát za příslušníka teroristické skupiny Taliban, který likviduje jako Britské, tak Americké vojáky. Fox považuje nový díl FPS akce Medal of Honor za nechutný a zaslal prohlášení všem větším prodejcům počítačových her v zemi, ve kterém je nabádá, aby takový titul neprodávali.

Electronic Arts, což je výrobce a distributor hry Medal of Honor považuje výtky Foxe zaa zbytečné. Za Taliban jde podle EA hrát pouze v multiplayer módu, navíc za cíl palby nejsou vybráni vojáci Britští, ale ti z USA, alespoň tomu odpovídá zbarvení uniforem a nášivek.

Organizace BBFC, která kontrole prodej počítačových her a jiného softwaru dala hře známku 18+. Ministerstvo kultury a sportu, pod které BBFC oficiálně patří se vyjádřilo v tom smyslu, že stanovisko, které Fox k problému má je stanoviskem čistě jeho osoby, nikoliv vlády.

Zdroj: Bbc.co.uk

Novinka Ministr obrany chce zakázat prodej Medal of Honor byla publikován 25. srpna 2010 v 03.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!