Avast zakoupen investiční skupinou Summit Partners

Tagy:  avast, antivir, investice, avast!, alwil, obchod, bezpečnostní řešení, investiční skupina

Český výrobce antivirových a bezpečnostních řešení, společnost AVAST Software byla zakoupena investiční skupinou Summit Partners. Summit Partners údajně vložil do AVASTu 100 miliónů dolarů.

Není však jasné, jaký podíl investorská skupina svými penězi získala, ani AVAST, ani sám investor tuto informaci nezveřejnil. Pokud se bojíte, že se vstupem investora se čekají nějaké převratné změny, mýlíte se, AVAST i nadále chce poskytovat antivirová řešení, ti z vás, kteří používají avast! se nemusí strachovat, o bezplatné řešení antivirové ochrany nepřijdou.

Avast! logo

Avast! logo

AVAST spíše poslouží v tomto případě jako „dobré úložiště peněz“, jak už bylo řečeno, žádné převratné změny se nechystají a AVAST by měl stále vytrvávat jak ve svém zaměření, tak v reklamě, a celkově ve všem, co k firmě patří.

AVAST v současnosti patří ke špičkám ve svém oboru, vyvíjí antivir avast!, který patří k nejpoužívanějším, navíc pro něj hovoří i velice dobré výsledky v různých testech.

Zdroj: E15.cz

Novinka Avast zakoupen investiční skupinou Summit Partners byla publikován 23. srpna 2010 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (1).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Jak můžete zabezpečit svůj počítač nebo notebook?
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!