K dispozici nová verze prohlížeče Maxthon 3

Vývojáři představili novou verzi internetového prohlížeče Maxthon 3. Největší změnou, tedy i novinkou oproti předešlým verzím je přechod k jádru WebKit, který nahraje doposud používané jádro Trident.

Původní jádro, označované jako Trident sice z prohlížeče úplně nezmizelo a lze ho používat dál, upřednostňován je ovšem již zmiňovaný WebKit. Maxthon je nadále plně kompatibilní se všemi možnými internetovými vyhledávači, jako je například Yahoo nebo Google. Neobvyklá je funkce Maxthon Multi Search, která zabezpečuje mnohem snadnější přepínání mezi výsledky vyhledávání.

Maxthon 3 si zakládá i na veliké jednoduchosti, nenajdete tu tedy žádná zbytečná nastavení, které najdeme v jiných prohlížečích, nebo v minulých verzích Maxthonu. Podstatné snížení ovládacích prvků mnohé uživatele, kteří byli „zvyklí“ na starší verze pochopitelně rozladilo, ostatní jej ale kvitují s povděkem.

Čeští uživatelé sice budou zklamáni neexistující lokalizací v základním programu, čeština však jde stáhnout z webu Maxthon.cz, pro nainstalování češtiny stačí jen soubor zkopírovat do složky Maxthon3/Language.

Zdroj: Maxthon.com

Novinka K dispozici nová verze prohlížeče Maxthon 3 byla publikován 27. srpna 2010 v 03.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!