Logitech představuje náhlavní sadu a reproduktorový systém

Tagy:  logitech, zvuk, reproduktory, sluchátka, přenos, mikrofon, certifikát, kvalita

Hned dva výrobky, které úzce souvisí se zvukem přináší na trh výrobce Logitech. Prvním z nich je náhlavní sada (sluchátka s mikrofonem) Logitech Wireless Headset H760. Tato sada je bezdrátová a je určena spíše pro běžné používání počítače.

S H760 můžete dělat všechny základní operace se zvukem, jako je internetové telefonování, sluchátka stačí i na přehrávání filmů a hraní počítačových her. Jejich největší doménou ale stejně bude telefonování, neboť bezdrátový přijímač umožňuje kontakt až na 12 metrů od počítače. Baterie vydrží 6 hodin. Sluchátka mají vestavěný ekvalizér, mikrofon pak funkci pro potlačení okolního hluku. Logitech Wireless Headset H760 bude stát okolo 2 490 Kč a prodávat se začne v půlce září.

Logitech

Logitech

Druhou představenou novinkou je reproduktorový systém Logitech Speaker System Z623. Konfigurace je 2.1, z reproduktorů můžete „vytáhnout“ až 200 wattů. Systém je velice variabilní, lze ho připojit takřka k čemukoliv, nechybí žádný „důležitější“ konektor. Reproduktory se navíc honosí certifikací THX, což je certifikát, který zaručuje vysokou kvalitu jak vydávaného zvuku, tak i samotného zařízení. Reproduktory od Logitechu tak musely absolvovat okolo čtyř stovek testů. Cena začíná na 5 440 Kč.

Zdroj: Tiskové zprávy

Novinka Logitech představuje náhlavní sadu a reproduktorový systém byla publikován 26. srpna 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!