Google rozjíždí reklamní kampaň v televizi

Tagy:  google, vyhledávání, internet, reklama, hledání, seznam

Největší internetový vyhledávač na světě Google.com zaútočil i na diváky u televizních obrazovek. Pro Google je to významný krok kupředu, neboť v tuzemské televizi, se jeho reklamní spoty ještě nikdy neobjevily.

Reklamní kampaň má název „Život je hledání“, prozatím vysílají reklamní spoty televize Nova, Prima a některé další menší stanice. Google se snaží aktivní reklamní kampaní „porazit“ domácí vyhledávače, neboť Česká republika je jedna z mála zemí v celé Evropě, kde není Google jednička na trhu. Reklama na Google se bude objevovat v televizi přibližně jeden měsíc.

Google při vstupu na Český trh zaujal místo slabší trojky, v průběhu svého fungování u nás dokázal obsadit druhé místo v pořadí vyhledávačů, ovšem na vedoucí Seznam.cz stále ještě ztrácí velice mnoho.

Reklama, která se nyní v televizi objevuje je pojmenována „Láska z Paříže“, připravuje se vysílání spotů „Přírustek do rodiny“ a „Maturita“. První jmenovaný spot funguje v televizích už delší dobu, zbylé dva ještě nebyly oficiálně představeny.

Zdroj: "

Novinka Google rozjíždí reklamní kampaň v televizi byla publikován 27. srpna 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!