Google rozjíždí reklamní kampaň v televizi

Největší internetový vyhledávač na světě Google.com zaútočil i na diváky u televizních obrazovek. Pro Google je to významný krok kupředu, neboť v tuzemské televizi, se jeho reklamní spoty ještě nikdy neobjevily.

Reklamní kampaň má název „Život je hledání“, prozatím vysílají reklamní spoty televize Nova, Prima a některé další menší stanice. Google se snaží aktivní reklamní kampaní „porazit“ domácí vyhledávače, neboť Česká republika je jedna z mála zemí v celé Evropě, kde není Google jednička na trhu. Reklama na Google se bude objevovat v televizi přibližně jeden měsíc.

Google při vstupu na Český trh zaujal místo slabší trojky, v průběhu svého fungování u nás dokázal obsadit druhé místo v pořadí vyhledávačů, ovšem na vedoucí Seznam.cz stále ještě ztrácí velice mnoho.

Reklama, která se nyní v televizi objevuje je pojmenována „Láska z Paříže“, připravuje se vysílání spotů „Přírustek do rodiny“ a „Maturita“. První jmenovaný spot funguje v televizích už delší dobu, zbylé dva ještě nebyly oficiálně představeny.

Zdroj: "

Novinka Google rozjíždí reklamní kampaň v televizi byla publikován 27. srpna 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!