Chrome 7.0 v beta verzi hotov

Tagy:  google, prohlížeč, internetový prohlížeč, chrome, verze, 7.0, google chrome

Internetový prohlížeč Chrome, který vyvíjí společnost Google byl ve čtvrtek uveden ve verzi 7.0.503.0. Nejde tedy o přímo novou verzi, ale spíše o verzi, ve které jsou opraveny různé chyby a mírně upraveny některé funkce.

Sám Google připouští, že verze 7.0.503.0 v pod­statě nepřináší nic nového, opravuje však relativně velké množství chyb, které doposud byly nahlášeny uživateli tohoto internetového prohlížeče.

Pro některé uživatele může být ve verzích prohlížeče Chrome poněkud chaos, je to způsobeno tím, že poslední stabilní(finální) verze má číslo 5.0.375.127, poslední beta verzí je ovšem verze 6.0.472.41. Do budoucna je však připraveno mnoho novinek, ještě do konce tohoto roku Google pravděpodobně vydá stabilní verze 7.0 a 8.0, odhady na příští rok jsou ještě vyšší, ke konci roku 2011 se má objevit i verze 17.0.

Google

Google

Bohužel chybí seznam novinek, které by verze 7.0 měla být, na internetu se dají najít pouze neurčité dohady o nových funkcích, sám Google k této věci žádné prohláení nevydal a pravděpodobně ani vydávat nebude.

Zdroj: Dev.chromium.org

Novinka Chrome 7.0 v beta verzi hotov byla publikován 28. srpna 2010 v 04.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Wikipedia online encyklopedie
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!