ATI předbíhá dobu, vyvinulo ovládače pro Windows 7

Firma ATI se snaží velice intenzivně předběhnout dobu. Vyvinula totiž (zatím beta) verzi ovládačů svých grafických karet pro dosud nevyvinutý, ale již ohlášený operační systém Windows 7.

Ovladače Catalyst jsou připraveny pro grafické karty Radeon HD 4×xx, 3×xx a 2×xx a také pro integrované čipy 780G, 780V a 790GX. K dispozici je jak 64bitová, tak 32bitová verze ovladačů.

ATI Radeon logo

Operační systém Windows 7 je dostupný zatím pouze pro vývojáře ve své nejpočátečnější verzi, má jít o nástupce systému Windows Vista. Na nových Windows 7 se však velmi intenzivně pracuje.

Zdroj: TechConnect Magazine

Novinka ATI předbíhá dobu, vyvinulo ovládače pro Windows 7 byla publikován 28. října 2008 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!