Kingston představil paměťovou sadu s nejvyšší frekvencí na světě

Společnost Kingston, která vyrábí především paměťové sady a úložná média se zapsala do knihy rekordů. Je to díky paměťové sadě Kingston HyperX KHX2333C9D3T1­K3/3GX, která je tříkanálová a pro účely překonání rekordu byla přetaktována.

Konečná frekvence, která se podařila z HyperX vytáhnout je 3068 MHz. K překonání rekordu došlo na akci GamesCom 2010, která se každý rok koná v Kolíně nad Rýnem. Jde o setkání všech, kteří se zabývají overclockingem v té nejextrémnější formě. Konkretní podíl na překonání rekordu má duo Benjanim Bioux a Jean-Baptiste Gerard, kteří uvedli paměť do „provozního“ stavu.

Extrémní výkon potřebuje extrémní chlazení, jako chladícího média bylo použito tekutého dusíku, který dokáže zabezpečit správné a ničím nepřerušované chlazení zahřívané paměti. Modul HyperX dosáhl rekordu ve spolupráci se základní deskou GIGABYTE P55, procesor Intel Core i7 870.

Trochu úsměvná je i skutečnost, že tvůrci rekordu v podstatě vůbec nečekali, že by mohla být jejich věc nějakým způsobem zajímavá.

Zdroj: „Tisková zpráva“

Novinka Kingston představil paměťovou sadu s nejvyšší frekvencí na světě byla publikován 30. srpna 2010 v 02.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Den matek se blíží – máme tipy na dárky a elektronická přání!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!