Podstatné zrychlení Windows Live Hotmail, na mobily začne chodit pošta v reálném čase

Microsoft chystá u své služby Windows Live Hotmail zbrusu novou funkci, která má zrychlit doručování mailů. Jedná se o použití protokolu Exchange ActiveSync, ve výsledku by to mělo znamenat doručování mailů na mobilní zařízení ihned po odeslání.

Exchange ActiveSync, tedy zkráceně EAS podle odhadu Microsoftu používá aktuálně na 300 miliónů mobilních zařízení. Samotný Hotmail bude moci provádět přes EAS synchronizaci nejen emailové pošty, ale třeba i kontaktů.

EAS podporují prakticky všechny operační systémy pro smartphony, například Windows Mobile 6.x, Android 2.x, samozřejmě i operační systém iOS, operační systémy pro telefony Nokia a další. U Androidu je specifikum ve verzi 2.1, která podporována není, verze 2.2 už podporována je.

Služba je ale zatím v zahřívacím provozu, takže se občas objeví problém s podporou některých operačních systémů, ve velké většině případů ovšem EAS pracuje tak jak má a emaily skutečně docházejí v reálném čase.

Jak nastavit účet pro příjem pošty najdete na Windowslivehel­p.com

Novinka Podstatné zrychlení Windows Live Hotmail, na mobily začne chodit pošta v reálném čase byla publikován 31. srpna 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Chcete si změřit rychlost internetu? Poradíme vám, jak na to
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  9. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!