Podstatné zrychlení Windows Live Hotmail, na mobily začne chodit pošta v reálném čase

Tagy:  hotmail, pošta, email, smartphone, telefon, emaily, android, operační systém, microsoft

Microsoft chystá u své služby Windows Live Hotmail zbrusu novou funkci, která má zrychlit doručování mailů. Jedná se o použití protokolu Exchange ActiveSync, ve výsledku by to mělo znamenat doručování mailů na mobilní zařízení ihned po odeslání.

Exchange ActiveSync, tedy zkráceně EAS podle odhadu Microsoftu používá aktuálně na 300 miliónů mobilních zařízení. Samotný Hotmail bude moci provádět přes EAS synchronizaci nejen emailové pošty, ale třeba i kontaktů.

EAS podporují prakticky všechny operační systémy pro smartphony, například Windows Mobile 6.x, Android 2.x, samozřejmě i operační systém iOS, operační systémy pro telefony Nokia a další. U Androidu je specifikum ve verzi 2.1, která podporována není, verze 2.2 už podporována je.

Služba je ale zatím v zahřívacím provozu, takže se občas objeví problém s podporou některých operačních systémů, ve velké většině případů ovšem EAS pracuje tak jak má a emaily skutečně docházejí v reálném čase.

Jak nastavit účet pro příjem pošty najdete na Windowslivehel­p.com

Novinka Podstatné zrychlení Windows Live Hotmail, na mobily začne chodit pošta v reálném čase byla publikován 31. srpna 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Jak na software pro obsahový marketing
  2. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  3. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  9. MP3s.Nadruhou.net
  10. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!