Nový portál Bezpecnyinternet.cz, spolupracuje na něm i Česká spořitelna nebo Microsoft

Tagy:  Bezpecnyinternet.cz, internet, internetová kriminalita, web, microsoft, seznam, česká spořitelna, nápověda, pomoc

Český internet zaznamenal spuštění nového projektu, který má chránit uživatele před nebezpečím, hlavně před internetovou kriminalitou a má jim radit při jejich problémech. Na spouštění a provozu serveru spolupracují i různé soukromé společnosti, jako je Microsoft nebo Česká spořitelna.

Bezpecnyinternet.cz má přinést komplexní informace o celkové internetové kriminalitě, jeho výhodou je, že se zaměřuje na všechny skupiny uživatelů internetu, od dětí až po podnikatele. Web je rozdělen na pět cílových skupin, konkrétně Začínající uživatel, Pokročilý uživatel, Rodiče, Děti a Školy.

Bezpecnyinternet.cz

Bezpecnyinternet.cz

Výhodou pro uživatele je i to, že se uživatel může seznámit i s řadou příkladů, jak může internetová kriminalita vypadat. Bezpecnyinternet.cz se ovšem nevěnuje jen internetové kriminalitě samotné, ale přináší cenné informace i v oblasti různých internetových médií, technologií, atd. V každé sekci webu jsou navíc k dispozici testy, ve kterých se můžete přesvědčit, zda jste opravdu pochopili to, co jste se na webu naučili.

Tři společnosti, které stály u zrodu projektu, tedy Microsoft, Česká spořitelna a Seznam.cz navíc rádi přivítají další spolupracovníky, kteří pomohou s rozvojem.

Zdroj: Bezpecnyinter­net.cz

Novinka Nový portál Bezpecnyinternet.cz, spolupracuje na něm i Česká spořitelna nebo Microsoft byla publikován 29. srpna 2010 v 12.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!