Logitech uvádí na trh barevnou řadu myší

Nejdůležitější vlastností u počítačového příslušenství je bezesporu užitná hodnota, k čemu by Vám například byla klávesnice, na kterou se nedá psát, nebo monitor, který má mizerné rozlišení. Čím dál tím více se ovšem dostává ke slovu i další důležitá součást výrobku a tou je design.

Právě o designu, respektive o barevnosti jsou nový myši od Logitechu, zahrnuté v kolekci Logitech Fantasy Collection. V kolekci je hned několik myší, které se od sebe rozlišují především různými vzory a hlavně barvami. Vývojáři Logitechu se snažili trefit se co nejlépe do aktuální módy. Myši jsou laděny spíše do tajuplnějších barev, výsledek ovšem stojí za to.

Myš

Myš

Zatím jsou k dispozici myši v různém odstínu červené, dále pak růžová, modrá, zelená a černá. Některé myši mají i různé vzorování, většinou v podobě různě silných, jinak barevných linek na vrchní části. Nabízených vzorů je skutečně velké množství, takže záleží na libovůli každého uživatele, která barva se bude k jeho osobnosti hodit nejvíce.

Kromě zajímavého vzhledu mají myši i velice dobré technické parametry a dobře padnou do ruky. Kompletní řada Logitech Fantasy Collection se začne prodávat v průběhu tohoto měsíce, v obchodech by měla stát okolo 840 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Logitech uvádí na trh barevnou řadu myší byla publikován 2. září 2010 v 22.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Smajlíci
  7. Adobe Acrobat reader 8 cz
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. iVysílání – online televizní archiv České televize
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!