Google Chrome 6.0 už je hotový, přináší vylepšené vyplňování formulářů

Právě dnes Google představil novou stabilní verzi prohlížeče Chrome, jde o verzi 6.0, přesněji build 6.0.472.53. Kdo se těšil na nějaké extrémně převratné změny bude zřejmě zklamán, verze 6.0 přináší spíše méně důležité novinky.

Pravděpodobně nejdůležitějším novým prvkem prohlížeče je automatické vyplňování formulářů, které znáte ze všech ostatních obyčejných prohlížečů. V tomto případě jde o trochu jiný systém, protože uživatel může nastavovat různé profily, na základě kterých se vyplňují do formulářů předvolené údaje. Dokonce by ve funkci automatického vyplňování formulářů mělo být i zadávání čísel a jiných informací o kreditních kartách. Vylepšena byla i technologie synchronizace záložek, atd.

Google logo

Google logo

Oproti verzi 5.0 je však v 6.0 vysoký nárůst výkonu, což znamená mnohem rychlejší práci s prohlížečem, například při práci s JavaScriptem je rozdíl ve verzi prohlížeče až 15%, v některých dalších testech dosahuje výkon až 60%.

Google Chrome 6.0 můžete používat jak na operačním systému Windows, tak i na Linuxu a dokonce i na Mac OS X.

Zdroj: Google.com

Novinka Google Chrome 6.0 už je hotový, přináší vylepšené vyplňování formulářů byla publikován 2. září 2010 v 21.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!