Nový mininotebook od Dellu

V poslední době se móda mininotebooku stále více rozmáhá. Není to tak dávno co společnost Dell představila typ Dell Inspiron Mini 9. Novinkou, která by měla přijít na trh v prosinci tohoto roku je pak typ Dell Inspiron Mini 12.

Dell Inspiron Mini 12 má 12" displej s rozlišením 1280×800. Inspiron Mini 12 je osazen procesorem Intel Atom Z520 s frekvencí 1,3 GHz. Zákazník má možnost vybrat si ještě z jednoho typu procesoru a to Intel Atom Z530, který má o něco vyšší frekvenci – 1,6 GHz. RAM paměť má kapacitu 1 GB, pevný disk pak 80 GB.

dell

Notebook je navíc vybaven webkamerou, čtečkou paměťových karet a k dispozici jsou i tři porty USB. Dell Inspiron Mini 12 se dodává dle přání zákazníka se dvěma operačními systémy – na výběr je systém Microsoft Windows XP, nebo Linux Ubuntu.

Zdroj: TechPowerUp

Novinka Nový mininotebook od Dellu byla publikován 29. října 2008 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. MP3s.Nadruhou.net
  6. Rozzlobenimuzi.com
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Co je IP adresa a jak ji zjistit?
  10. Těžba kryptoměn jako způsob obživy. Jak těžké to je?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!