Nový mininotebook od Dellu

V poslední době se móda mininotebooku stále více rozmáhá. Není to tak dávno co společnost Dell představila typ Dell Inspiron Mini 9. Novinkou, která by měla přijít na trh v prosinci tohoto roku je pak typ Dell Inspiron Mini 12.

Dell Inspiron Mini 12 má 12" displej s rozlišením 1280×800. Inspiron Mini 12 je osazen procesorem Intel Atom Z520 s frekvencí 1,3 GHz. Zákazník má možnost vybrat si ještě z jednoho typu procesoru a to Intel Atom Z530, který má o něco vyšší frekvenci – 1,6 GHz. RAM paměť má kapacitu 1 GB, pevný disk pak 80 GB.

dell

Notebook je navíc vybaven webkamerou, čtečkou paměťových karet a k dispozici jsou i tři porty USB. Dell Inspiron Mini 12 se dodává dle přání zákazníka se dvěma operačními systémy – na výběr je systém Microsoft Windows XP, nebo Linux Ubuntu.

Zdroj: TechPowerUp

Novinka Nový mininotebook od Dellu byla publikován 29. října 2008 v 18.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. MP3s.Nadruhou.net
  7. www.Spolužáci.cz
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!