Nová verze přehrávače iPod touch, má funkci nahrávání HD videa a extrémně kvalitní displej

Společnost Apple uvádí na trh novou verzi svého hudebního přehrávače iPod touch. Tato verze přináší hned několik podstatných vylepšení, oproti verzi minulé, jde například o displej Apple Retina, nebo možnost nahrávání HD videa.

Prakticky nejdůležitější částí celého přístroje je displej, Apple Retina, jak se použitý produkt jmenuje, má rozlišení 960×640 pixelů, což ho řadí k nejlepším na trhu a podstatně tak zvyšuje pohodlí práce s ním. Velké úpravy se dočkala i zabudovaná kamera, díky ní se objevila další funkce, jde o videohovory FaceTime, které je možné provádět ve WiFi sítích. FaceTime je kompatibilní s dalšími přístroji iPod touch i s iPhone 4.

U nahrávání HD videa se také objevuje jeden gadget, který předtím chyběl, konkrétně je to sdílení prostřednictvím služby MobileMe a samozřejmě známého Youtube. Natočené video můžete ještě před odesláním různě doopravovat v nástroji iMovie.

Novinky se dotkly i „vnitřností“ přehrávače – hlavně čipu. Apple A4 teď poskytuje optimální jak výpočetní, tak grafický výkon, navíc pomáhá udržovat nízkou spotřebu energie. Jako softwaru bylo použito osvědčeného iOS 4.1.

Zdroj: Networkworld.com

Novinka Nová verze přehrávače iPod touch, má funkci nahrávání HD videa a extrémně kvalitní displej byla publikován 5. září 2010 v 00.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!