Google má nové logo, zřejmě oslavuje výročí založení

Tagy:  google, logo, vyhledávání, animace, vyhledávač, obrázek, výročí, založení

V některých jazykových lokalizacích svého vyhledávače Google upravil své logo. Na první pohled nevypadají nové vizuální efekty vůbec špatně, i když o něco mohou zpomalit načítání stránky.

Úplně nové logo má podobu barevných kuliček, které uhýbají před kurzorem do všech směrů a pak se zase vrací zpět na své místo – tedy do tvaru původního loga. Logo bylo vytvořeno v jazyku JavaScript a v HTMl technologiích. Zajímavé jsou však hned dvě věci, na logo nejde kliknout a Google nespecifikoval, proč vlastně novinku vymýšlel a k čemu má sloužit.

Má se za to, a pravděpodobně to bude i opravdový důvod, že logo má připomenout výročí založení jedné z největších firem v IT branži. Časově by teorie o výročí mohla být reálná, neboť Google byl skutečně založen v září, konkrétně sedmého.

Pro Google to není první animované logo, už v minulosti (na jaře tohoto roku) se vyhledávač blýskl originální animací, ve které bylo vzpomenuto na narození Isaaca Newtona – do obrázku byl vložen motiv padajícího jablka.

Zdroj: Youtube.com

Novinka Google má nové logo, zřejmě oslavuje výročí založení byla publikován 7. září 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!