Představena betaverze Internet Explorer 9

Tagy:  internet explorer, explorer, prohlížeč, internetový prohlížeč, betaverze, verze

Opět se nám objevila nová verze internetového prohlížeče, tentokrát jde o produkt Microsoftu, známý Internet Explorer. Právě jeho se týká nová betaverze, konkrétně jde o betaverzi k připravované verzi Internet Explorer 9.

Největším lákadlem pro uživatele je kompletně přepracované uživatelské rozhraní, nyní můžete používat jen jednu lištu, ve které najdete všechny prvky, které slouží k základní obsluze internetu. Nechybí samozřejmě pole pro zadávání adresy internetového serveru, které je spojeno s funkcí vyhledávání.

Internet Explorer 9 dostal i lepší podporu standardů, v testech Acid3 se umístil dokonce lépe než Mozilla Firefox. Podstatné zvýšení výkonu se přičítá i technologii JavaScript, což ho vyšvihlo na první příčky v tabulce rychlostí konkurenčních prohlížečů.

Microsoft logo

Microsoft logo

Výhodou nové betaverze je upravené renderování textu a vůbec celého multimediálního obsahu webových stránek, pro renderování je používána hardwerová akcelerace. Samozřejmě nesmí chybět spolupráce s novou technologií HTML5, která má ovšem občasné chyby, na jejich odstraňování se ale pracuje.

Zdroj: Connectstat.com

Novinka Představena betaverze Internet Explorer 9 byla publikován 16. září 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!