Představena betaverze Internet Explorer 9

Opět se nám objevila nová verze internetového prohlížeče, tentokrát jde o produkt Microsoftu, známý Internet Explorer. Právě jeho se týká nová betaverze, konkrétně jde o betaverzi k připravované verzi Internet Explorer 9.

Největším lákadlem pro uživatele je kompletně přepracované uživatelské rozhraní, nyní můžete používat jen jednu lištu, ve které najdete všechny prvky, které slouží k základní obsluze internetu. Nechybí samozřejmě pole pro zadávání adresy internetového serveru, které je spojeno s funkcí vyhledávání.

Internet Explorer 9 dostal i lepší podporu standardů, v testech Acid3 se umístil dokonce lépe než Mozilla Firefox. Podstatné zvýšení výkonu se přičítá i technologii JavaScript, což ho vyšvihlo na první příčky v tabulce rychlostí konkurenčních prohlížečů.

Microsoft logo

Microsoft logo

Výhodou nové betaverze je upravené renderování textu a vůbec celého multimediálního obsahu webových stránek, pro renderování je používána hardwerová akcelerace. Samozřejmě nesmí chybět spolupráce s novou technologií HTML5, která má ovšem občasné chyby, na jejich odstraňování se ale pracuje.

Zdroj: Connectstat.com

Novinka Představena betaverze Internet Explorer 9 byla publikován 16. září 2010 v 23.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Kam dát doma WiFi přijímač? Poradí aplikace Wifi Analyzer
  3. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  4. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Rozzlobenimuzi.com
  10. Idos.cz - Jízdní řády na internetu snadno a rychle

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!