Centrum představuje nový online bazar, Najisto.cz BAZAR

Na poli Českého internetu se objevil nový server Najisto.cz BAZAR. Jeho zaměření je jednoduché, jde v podstatě o internetový bazar, kterých funguje v České republice už několik. Najisto.cz je projekt vyhledávače Centrum.cz.

Najisto.cz už existuje jako katalog firem, který právě Centrum.cz spravuje, Najisto.cz BAZAR je jeho rozšířením. Centrum uvádí, že tak reaguje na velikou poptávku, kterou jeho uživatelé projevují. Najisto.cz BAZAR bude k dispozici pro obyčejnou inzerci bez poplatku, což je oproti ostatním, podobě zaměřeným serverům velkou výhodou.

Centrum.cz

Centrum.cz

Samotné Najisto.cz funguje už přes dva roky, bohužel v poslední době bylo o něm velice málo slyšet a spousta lidí ho považovala za už „mrtvý“ projekt. Rozšíření BAZAR by mělo tento trend zvrátit, aktuálně obsahuje databáze okolo 200 tisíc inzerátů. Podobně, jako například u Seznamu, který provozuje projekt Sauto.cz a Sreality.cz i Najisto.cz těmito sekcemi disponuje, i když je má pojmenovány jako Nemovitosti a Vozidla. U sekce Nemovitosti se navíc o vaší nabídce dozví více lidí, protože inzeráty se zobrazují i na serveru RealityMix.cz, který také patří do rodiny serverů okolo Centrum.cz.

U sekce Vozidla bude mít uživatel možnost v případě zájmu umístit svůj inzerát prostřednictvím portálu Cars.cz.

Zdroj: Centrum.cz

Novinka Centrum představuje nový online bazar, Najisto.cz BAZAR byla publikován 15. září 2010 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  5. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. Odesíláme SMS z internetu

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!