HP představuje řadu netbooků

Společnost Hawlett-Packard představuje novou řadu netbooků (notebooky primárně určeny pro práci s internetem). Řada nese název Mini 1000. Modely jsou rozdílné hlavně velikostí displeje.

Netbooky jsou osazeny procesorem Intel Atom o frekvenci 1,6 GHz. Na výběr jsou pevné i SSD disky, operační paměť je 1 GB. Dodávané baterie by měly vydržet cca. 4 – 5 hodin provozu.

HP netbook

Počítače jsou obvykle dodávány s operačním systémem WIndows XP, na přání zákazníka je možné místo Windows nainstalovat Linuxovou distribuci. Netbook je pak o něco levnější – cca. 7 500 Kč.

Zdroj: TechConnect Magazine

Novinka HP představuje řadu netbooků byla publikován 29. října 2008 v 23.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Katastrální mapy online
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. Jak vyřešit elektronické volby statutárních orgánů?
  5. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  6. Smajlíci
  7. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  8. Adobe Acrobat reader 8 cz
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. www.Spolužáci.cz

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!