Další netbook s Androidem - Toshiba AC100-10W

Tagy:  toshiba, netbook, notebook, ssd, android, os android, operační systém, ac100-10w

Na trhu se nám objeví nový netbook, který je zvláštní tím, že jako operační systém používá Android. Konkrétně jde o platformu AndroidTM 2.1. Hlavní doménou netbooku je jeho velikost, váží pouhých 870 gramů, rozměry: 262 mm x 189,8 mm x 14 / 21mm .

Nová Toshiba bude mít procesor NVIDIA Tegra 250, operační paměť má velikost 512 MB s frekvencí 800 MHz,což sice není mnoho, ale na účely tohoto zařízení to bohatě stačí. Displej má úhlopříčku 10,1", kvalitu obrazu zlepšuje LED podsvícení, rozlišení 1024×600 pixelů.

Toshiba

Toshiba

Specifikem Toshiby AC100–10W je možnost extrémně dlouhého zapnutí, baterie vydrží sedm dní zapnutí v pohotovostním režimu, navíc má netbook dobrou odezvu, do pohotovostního režimu najede za necelou sekundu. Pokud ho používáte neustále, vydrží baterie osm hodin.

Svá data můžete umístit na 16 GB SSD disk, popřípadě pracovat s čtetkou paměťových karet. Pro připojení ostatních periferií slouží jeden port USB rozhraní 2.0.a jeden port MiniUSB. Zmínit můžeme ještě zabudovanou webovou kameru i s mikrofonem a připojení Bluetooth i WiFi.

Za Toshibu AC100–10W zaplatíte 8 690 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Další netbook s Androidem - Toshiba AC100-10W byla publikován 18. září 2010 v 19.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!