Dramaticky přibývá spamu, v budoucnosti nelze čekat zlepšení

V uplynulých třech měsících celosvětově přibylo spamu v e-mailových schránkách uživatelů. Pokud mluvíme o číslech, za spam byl považován jeden e-mail z 416. Jedná se o největší počet spamů za čtvrtletí během tohoto roku.

Jako největší zdroj spamu jsou považovány útoky trojských koní, dva z největších útoků dosahují takřka 39% celkového objemu spamů. Zajímavostí je i seznam zemí, odkud nevyžádaná pošta přichází. Na špičce těchto zemí je USA, následovaná například Ruskem, Čínou, nebo Brazílií.

Přední odborníci odhadují další prudký růst zasílání spamu. Freemailové servery se již nyní brání lepšími filtry pošty. Specifickým problémem je i přibývání spamu například ve vzkazech uživatelů sociálních sítí.

Zdroj: AllSpammedUp.com

Novinka Dramaticky přibývá spamu, v budoucnosti nelze čekat zlepšení byla publikován 30. října 2008 v 08.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Proč jsou předváděcí notebooky a počítače tou správnou volbu
  6. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  7. Odesíláme SMS z internetu
  8. Wikipedia online encyklopedie
  9. Nejlepší online překladače vět a textů na internetu
  10. MP3s.Nadruhou.net

Tagy

mapy Google překládač sms smajlíci idos seo Pravopis pohlednice CMS

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!