Tablet od LG nebude

Původně se do něj vkládalo hodně nadějí a měl se stát konkurencí pro iPad, nakonec však bude všechno jinak. Známá společnost LG, která vyvíjela svůj vlastní tablet, jenž měl být vybaven operačním systémem Android nakonec uvedení novinky na trh zrušila.

LG chce zřejmě počkat, dokud nebude zpřístupněna vyšší verze operačního systému, než je dosavadní verze 2.2. LG má údajně velice intenzivně jednat s Googlem, který operační systém vyvíjí a zřejmě se pokusí dohodnout se na nějakém kompromisu.

Dá se ovšem očekávat, že avizovaného uvedení nového tabletu, který se měl začít prodávat do konce tohoto roku už se letos zřejmě nedočkáme, pokud se ho vůbec někdy dočkáme a LG vývoj úplně nezruší. LG zřejmě bude čekat, dokud Google neuvolní další verzi Androidu s pořadovým číslem 3.0 a označením Gingerbread. V tom případě by se ale musel přístroj znovu upravit tak, aby novou verzi podporoval.

Vyjádření, že tablet nakonec tento rok nebude je údajně z vyšších míst společnosti LG, dá se tedy říct, že by s velkou pravděpodobností mělo platit.

Zdroj: Reuters.com

Novinka Tablet od LG nebude byla publikován 5. října 2010 v 22.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  3. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  4. Rozzlobenimuzi.com
  5. Blesk.cz - jeden z nejčtenějších bulvárních deníků
  6. Odesíláme SMS z internetu
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  9. Wikipedia online encyklopedie
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

multimediální přehrávač antivirus pravopis Google Vánoce SEO DVD vypalování Windows office

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový MacBook Pro se špičkovým Retina displejem. Nejvýkonnější notebook pro nejnáročnější uživatele!