Tablet od LG nebude

Tagy:  tablet, lg, ipad, apple, prodej, konec, zrušení, vývoj, android, google

Původně se do něj vkládalo hodně nadějí a měl se stát konkurencí pro iPad, nakonec však bude všechno jinak. Známá společnost LG, která vyvíjela svůj vlastní tablet, jenž měl být vybaven operačním systémem Android nakonec uvedení novinky na trh zrušila.

LG chce zřejmě počkat, dokud nebude zpřístupněna vyšší verze operačního systému, než je dosavadní verze 2.2. LG má údajně velice intenzivně jednat s Googlem, který operační systém vyvíjí a zřejmě se pokusí dohodnout se na nějakém kompromisu.

Dá se ovšem očekávat, že avizovaného uvedení nového tabletu, který se měl začít prodávat do konce tohoto roku už se letos zřejmě nedočkáme, pokud se ho vůbec někdy dočkáme a LG vývoj úplně nezruší. LG zřejmě bude čekat, dokud Google neuvolní další verzi Androidu s pořadovým číslem 3.0 a označením Gingerbread. V tom případě by se ale musel přístroj znovu upravit tak, aby novou verzi podporoval.

Vyjádření, že tablet nakonec tento rok nebude je údajně z vyšších míst společnosti LG, dá se tedy říct, že by s velkou pravděpodobností mělo platit.

Zdroj: Reuters.com

Novinka Tablet od LG nebude byla publikován 5. října 2010 v 22.15. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  2. Rozzlobenimuzi.com
  3. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  4. MP3s.Nadruhou.net
  5. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  6. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  7. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  8. Odesíláme SMS z internetu
  9. Bojíte se odposlechů? Tohle byste měli vědět!
  10. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!