Facebook stále roste, mluví se o integraci do mobilních telefonů

Tagy:  facebook, sociální síť, telefon, smartphone, android, integrace, spolehlibost, komunikace

Oblíbená sociální síť Facebook stále mohutní a chce dostat i ty uživatele, kteří zatím jejímu mámení odolávali. Jednou z možností, jak by mohl být Facebook „víc vidět“ je integrace do mobilních telefonů. Spousta z nich sice už nějak odkaz na Facebook obsažený má, a dá se na tuto sociální síť dostat přímo z prostředí telefonu, zřejmě nás čeká ale mnohem hlubší integrace.

Nejpravděpodobnější řešení, které připouští i sám zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg je úprava nějakého zavedeného operačního systému pro mobilní telefony, podle posledních informací by mohlo jít o Google Android, který má vyhovovat použití ze všech systémů nejlépe. Facebook se už nyní podle neoficiálních zdrojů podílí na vývoji dvou typů martphonů, oba vyrábí společnost INQ Mobile a jako operační systém mají mít samozřejmě Android.

Facebook logo

Facebook logo

Zajímavé je, že Facebook telefon už v podstatě existuje, avšak není mezi veřejností příliš známý. Jedná se o typ INQ Chat 3G a integrace je skutečně velmi hluboká, telefon například upravuje informace v seznamu kontaktů v závislosti na statusu daného uživatele, atd. První vyvíjené Facebook telefony by se na trhu měly objevit na začátku příštího roku.

Zdroj: Techcrunch.com

Novinka Facebook stále roste, mluví se o integraci do mobilních telefonů byla publikován 24. září 2010 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. MP3s.Nadruhou.net
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  5. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  6. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  7. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  8. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  9. Odesíláme SMS z internetu
  10. Přání k narozeninám - jak se inspirovat texty a obrázky na internetu

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!