Facebook stále roste, mluví se o integraci do mobilních telefonů

Tagy:  facebook, sociální síť, telefon, smartphone, android, integrace, spolehlibost, komunikace

Oblíbená sociální síť Facebook stále mohutní a chce dostat i ty uživatele, kteří zatím jejímu mámení odolávali. Jednou z možností, jak by mohl být Facebook „víc vidět“ je integrace do mobilních telefonů. Spousta z nich sice už nějak odkaz na Facebook obsažený má, a dá se na tuto sociální síť dostat přímo z prostředí telefonu, zřejmě nás čeká ale mnohem hlubší integrace.

Nejpravděpodobnější řešení, které připouští i sám zakladatel Facebooku Mark Zuckerberg je úprava nějakého zavedeného operačního systému pro mobilní telefony, podle posledních informací by mohlo jít o Google Android, který má vyhovovat použití ze všech systémů nejlépe. Facebook se už nyní podle neoficiálních zdrojů podílí na vývoji dvou typů martphonů, oba vyrábí společnost INQ Mobile a jako operační systém mají mít samozřejmě Android.

Facebook logo

Facebook logo

Zajímavé je, že Facebook telefon už v podstatě existuje, avšak není mezi veřejností příliš známý. Jedná se o typ INQ Chat 3G a integrace je skutečně velmi hluboká, telefon například upravuje informace v seznamu kontaktů v závislosti na statusu daného uživatele, atd. První vyvíjené Facebook telefony by se na trhu měly objevit na začátku příštího roku.

Zdroj: Techcrunch.com

Novinka Facebook stále roste, mluví se o integraci do mobilních telefonů byla publikován 24. září 2010 v 01.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Rozzlobenimuzi.com
  4. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  5. Hot spot - Návod jak vytvořit vlastní WiFi přístupový bod
  6. Zpívejme si doma - výběr nejlepších karaoke programů
  7. Elektronické pohlednice - Snadná a rychlá tvorba zdarma
  8. MP3s.Nadruhou.net
  9. Internetová stránka Navratdoreality.cz
  10. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!