Další SSD disky od Kingstonu, tentokrát pro profesionální použití

Tagy:  kingston, disk, ssd, ssd disky, otřesy, odolnost, varianty SSDNow V+180

Kingston představil novou řadu disků Kingston SSDNow V+180, která je určena především pro profesionální použití, hlavně pak svými parametry. Disky mají rozměr 1,8" a zvýšenou odolnost proti nárazům a prachu.

SSDNow V+180 dokáže data číst rychlostí až 230 MB/s, zápis je prováděn rychlostí 180 MB/s. Jelikož disk nemá žádné pohyblivé části, prakticky u něj neexistuje nadměrné zahřívání ani příliš velký hluk při provozu. Disk je speciálně chráněn proti otřesům. Vestavěná vyrovnávací paměť má velikost 128 MB.

Rozměrově je na tom disk také dobře, 54 mm x 78,5 mm x 5 mm a hmotnost 48 gramů je více než vyhovující. SSDNow V+180 bude vyráběn ve třech kapacitách, konkrétně 64 GB, 128 GB a 256 GB. Při cestování u disku jistě oceníte velice nízkou spotřebu elektrické energie, v pracovním stavu je spotřeba zhruba 2,9 W, při nečinnosti si disk ze sítě odebere 47 mW.

Při koupi disku zajišťuje Kingston tříletou záruční dobu a non stop technickou podporu. Nejmenší 64 GB verze bude stát 4 548 Kč, prostřední verze s kapacitou 128 GB 7 776 Kč a nejdražší 256 GB 18 339 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva

Novinka Další SSD disky od Kingstonu, tentokrát pro profesionální použití byla publikován 26. září 2010 v 00.30. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!