Návštěvnost internetových obchodů v USA klesá, může za to finanční krize

Globální finanční krize se začíná podepisovat už i na návštěvnosti internetových obchodů. Návštěvnost sice klesá pozvolna, ale vytrvale už po dobu osmi týdnů. Všeobecně klesá poptávka, zákaznicí si více rozmýšlí zda peníze skutečně investovat do vybrané věci. Z toho logicky plynou nižší zisky obchodníků.

Pokud bychom hledali konkrétní čísla, například internetové prodejci s hudbou zaznamenali meziroční propad o 21%. Velký propad zaznamenali také obchodníci s počítači a s hardwarem.

Pro obchodníky budou menší zisky znatelné hlavně před nadcházejícím obdobím zvýšených nákupů. Současný pokles zájmu spotřebitelů by však, alespoň pro většinu obchodníků neměl být vyloženě likvidační.

Zdroj: HitWise.com

Novinka Návštěvnost internetových obchodů v USA klesá, může za to finanční krize byla publikován 30. října 2008 v 13.00. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Smajlíci na Facebooku
  4. Online aukce - Která je ta nejoblíbenejší?
  5. Rozzlobenimuzi.com
  6. Yahoo.com - Světový vyhledávač?
  7. Nákupy ze zahraničí již nejsou tak výhodné
  8. Snadná tvorba bootovacího USB flash disku pomocí UNetbootin
  9. Heureka.cz vs. Zboží.cz - Co je lepší?
  10. Google Chrome 10: Nejrychlější prohlížeč na světě

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!