Operační systém Windows 7 oficiálně představen

Nově připravovaný operační systém Microsoft Windows 7 byl představen na PDC 2008. V podstatě jde o konferenci pro vývojáře, kterou organizuje sám Microsoft. Představena byla první vývojová verze systému. Jde o pre-beta verzi, která je určena primárně pro testery a vývojáře.

K dispozici je jak několik prvních obrázků, tak několik videí, které můžete naleznout na YouTube.com. Na PDC budou Windows 7 podrobeny zkouškám 8000 lidí, většinou jde o vývojáře a osoby které se v „oboru“ vyznají.

Microsoft

Mezi uživateli internetu se vedou v současné době diskuze o hardwarové náročností nových Windows. Dle informací vývojářů by měl systém Windows 7 bezproblémově fungovat na počítačích na kterých fungovaly Visty.

Zdroj: Neowin.net

Novinka Operační systém Windows 7 oficiálně představen byla publikován 30. října 2008 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Kontrola pravopisu - Jak účinně opravovat texty?
  2. Karaoke - Texty písní ke stažení zdarma
  3. Odesíláme SMS z internetu
  4. Neomezené posílání SMS zpráv do všech sítí zdarma
  5. Překladače vět - výběr nejlepších freeware překladačů
  6. Wikipedia online encyklopedie
  7. Rozzlobenimuzi.com
  8. phpBB 3.0 - vytvořte si fórum jednoduše a rychle!
  9. Katastrální mapy online
  10. Světlo: Kompletní Edice – Mistrovské ovládání světla

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple MacBook se špičkovým Retina displejem. Výkonný počítač pro nejnáročnější uživatele!