Operační systém Windows 7 oficiálně představen

Nově připravovaný operační systém Microsoft Windows 7 byl představen na PDC 2008. V podstatě jde o konferenci pro vývojáře, kterou organizuje sám Microsoft. Představena byla první vývojová verze systému. Jde o pre-beta verzi, která je určena primárně pro testery a vývojáře.

K dispozici je jak několik prvních obrázků, tak několik videí, které můžete naleznout na YouTube.com. Na PDC budou Windows 7 podrobeny zkouškám 8000 lidí, většinou jde o vývojáře a osoby které se v „oboru“ vyznají.

Microsoft

Mezi uživateli internetu se vedou v současné době diskuze o hardwarové náročností nových Windows. Dle informací vývojářů by měl systém Windows 7 bezproblémově fungovat na počítačích na kterých fungovaly Visty.

Zdroj: Neowin.net

Novinka Operační systém Windows 7 oficiálně představen byla publikován 30. října 2008 v 23.45. Autorem novinky je Pavel Dobeš. Pro diskusi slouží komentáře (0).

Prosím čekejte ...

Top 10

  1. Digitální distribuce je hudbou budoucnosti?

Tagy

google Vánoce vypalování Windows Firefox Office antivirus SEO dvd multimediální přehrávač

Doporučujeme

Jednou pro vždy skoncujte s IT problémy přesunutím dat a programů na český cloud a už se nebudete muset nikdy trápit s IT provozem.

Již 15 let je naší doménou kybernetická bezpečnost a díky nám se už nemusíte obávat o rizika a IT bezpečnost svého podnikání, o vše se postaráme.

Máte tiskárnu? Ať již jste firma či spotřebitel, vyzkoušejte naše tonery ve slevě. Tonery a náplně do tiskáren HP máme za bezkonkurenční ceny.

Tip na nový Apple iPad se špičkovým Retina XDR displejem. Výkonný tablet pro nejnáročnější uživatele!